Apie

Lino ir gintaro studija skaičiuoja jau beveik dvidešimt gyvavimo metų.

1998m. atidarėme savo pirmąją nedidelę, bet jaukią parduotuvę Vilniaus senamiestyje. Su metais mūsų veikla sparčiai plėtėsi.

2015m. atidarėme spaustuvę ir pradėjome gaminti lininius gaminius su įvairiais piešiniais ir raštais, tuo siekdami išskirtinumo ir orginalumo.

2016m. pradėjome prekybą elektroninėje erdvėje ir įkūrėme pasaulinę dizainerių erdvę, kurioje savo darbus gali kelti visi, kurie turi aistrą menui ir kūrybai. Jei norite sužinoti kaip parduoti savo dizainus ir tapti printsonlinen.com nariu, apsilankykite mūsų puslapyje ir susikurkite vartotojo profilį, tai greita paprasta ir nemokama.

Šiuo metu mūsų produkciją taip pat galite įsigyti galite penkiose skirtingose Vilniaus senamiesčio erdvėse:

Stiklių g. 3
Keliaujant nuo prezidentūros link rotušės stiklių gatve, rasite mūsų pirmąsias lino gaminių parduotuves, įsikūrusias vieną šalia kitos.
Pirmiausiai kviečiame užeiti į stalo tekstilės ir aksesuarų skyrių. Čia daugybė įvairiausių audinių ir raštų patrauks kiekvieno dėmesį. Natūralaus lino staltiesės su lubinais, aguonomis, rugiagėlėmis puikiai derančios su to paties rašto takeliais, padėkliukais ar servetėlėmis. Šioje parduotuvėje daugiausiai laiko skirs tie, kuriems rūpi jų namų valgomojo jaukumas, taip pat tie, kurie ieško orginalių bei praktiškų dovanų savo artimiesiems.

Stiklių g. 3
Šioje parduotuvėje daugiausiai laiko praleis ieškantys virtuvinės tekstilės (prijuosčių, rankšluostėlių, puodkėlių) vonios (chalatų, rankšluosčių), miegamojo tekstilės (patalynės, pagalvių užvalkalų) ir kitų aksesuarų. Šioje parduotuvėje galite įsigyti Jums patinkančio lininio audinio su įvairiais raštais ir piešiniais. Taip pat visada galite sulaukti profesionalios konsultacijos iš mūsų pardavėjų.

Didžioji g. 11
Šioje parduotuvėje ilgiau užsibūti tikrai patiks vaikinams bei vyrams, nes čia visas pirmas aukštas skirtas būtent Jiems. Galite rinktis lininius marškinius su įvairiais mūsų dizainerių kurtais raštais. Nuolat kuriame naujus dizainus, pagal mūsų klientų poreikius ir užklausas. Tuo tarpu merginos bei moterys nenuobodžiaus, nes nusileidus laiptais žemyn, jūsų laukia trys salės, moteriškų drabužių: suknelių, kombinezonų, sijonų, tunikų, palaidinių.

Didžioji g. 10
Šioje parduotuvėje galite įsigyti ne tik lino, bet ir gintaro gaminių, papuošalų bei suvenyrų, o nusileidus laiptais žemyn, rasite vaikiškų drabužių kolekcijas. Lininės suknelės, marškiniai ir skrybėlaitės su mūsų dizainerių pieštais raštais. Čia tikrai rasite visų labiausiai giriamą kolekciją su nameliais ar Vilniaus miestu. O paties meniškiausiems siūlome kolekciją – “Nusispalvink pats”.

Pilies g. 7
Jei Didžioji g. 10, nepavyko išsirinkti iš siūlomos gintaro gaminių kolekcijos, keliaukime toliau. Čia tikrai didelis pasirinkimas, dvi erdvios salės ir visad pasiruošusios padėti konsultantės. Jei esate gintaro mėgėjas(-a), – šioje parduotuvėje užtruksite.

Jeigu jus sudomino mūsų produkcija ir norėtumėte ją įsigyti elektroninėje erdvėje apsilankykite mūsų puslapyje Prints on linen, taip pat Etsy parduotuvėje.

Visos naujienos ir akimirkos iš mūsų buities rasite Instagram, apie akcijas ir naujas kolekcijas visada sužinosite sekdami mus Facebook.

Jeigu Jūs domitės didmeninės produkcijos kainomis, susisiekite su mumis ir gaukite Jums skirtą pasiūlymą.


2017 - lgstudija.lt